Wyróżnienia

01.

Innowacja Roku 2015

Loyalty Awards 2015

02.

Najlepszy Nowy Program Lojalnościowy 2015

Loyalty Awards 2015

03.

Najlepsze praktyki w retail marketingu

Poland & CEE Customer Loyalty Summit 2016

04.

Sales Activation

ICSC Solal Global Marketing Awards 2016

Media o nas

"Galeria Katowicka w pierwszych trzech miesiącach od wdrożenia zakupowej aplikacji mobilnej rejestrowała rekordowe wzrosty sprzedaży, kolejno o 25 proc., 18 proc. i 24 proc. w ujęciu rok do roku, porównywane do już rekordowych miesięcy w roku poprzednim."

retailnet.pl

"Kolejnym potwierdzeniem dobrych wyników Galerii Katowickiej jest sukces programu lojalnościowego, do którego w 2016 roku przystąpiło ponad 17,5 tys. uczestników, a 32 tys. pobrało innowacyjną, pierwszą tego typu w Europie, aplikację zakupową Navishopper. (...) Jest to pierwszy program lojalnościowy w Polsce, wdrożony w galerii handlowej z tak dużym sukcesem."

galeriehandlowe.pl

"Kolejna odsłona mobilnej rewolucji w galeriach (...) pierwsze rozwiązanie wdrożone w obiekcie tej skali, pozwala jednocześnie nagradzać klientów za dokonywane w nim zakupy oraz dostarczać kupony rabatowe do bezpośredniej realizacji w punktach handlowych."

propertynews.pl

"Galeria Katowicka jako pierwsza w Europie wprowadza wielozadaniową aplikację mobilną, która łączy program lojalnościowy, moduł kuponów cyfrowych do sklepów i restauracji oraz precyzyjną nawigację personalną na smartfonie, współpracującą z infrastrukturą mikrourządzeń zwanych beaconami."

retailnet.pl

"Jak wynika z przeprowadzonych badań, aż 98,5% użytkowników deklaruje zmianę swoich zwyczajów zakupowych, rezygnację z zakupów w innych centrach handlowych oraz odraczanie zakupów w wygodnych punktach handlowych, po drodze, do czasu wizyty w Galerii Katowickiej."

mobilearena.pl

Zainteresowany wdrożeniem?

Chesz poznać koszty?

  +48 530-981-875   |     kontakt@sigmainnovations.pl
Formularz kontaktowy