Kim jesteśmy?

Jesteśmy Sigma Innovations.


Jesteśmy ludźmi z ogromnym doświadczeniem w biznesie, innowacjach, marketingu, PR, consultingu oraz wielu innych obszarach, które na co dzień pozwalają nam zmieniać oblicze retail marketingu, centrów i sieci handlowych.

Specjalnie dla realizacji tego zadania powołaliśmy do życia jedyną na rynku strukturę w pełni zintegrowanych ze sobą usług, jakie oferuje Sigma Innovations. W takim układzie obsługi - możemy osiągnąć dosłownie wszystko.

O grupie

Sigma Innovations działa w grupie, jako wspólne przedsięwzięcie osób reprezentujących różne spółki.


Pracują dla nas zarówno ludzie, którzy odpowiadali za realizację transakcji sprzedaży najbardziej znanych galerii handlowych w Polsce, jak i kierownicy budów najtrudniejszych projektów komercyjnych zrealizowanych w tym kraju. Oprócz doświadczenia w branży cenimy świeżość i potencjał. Dlatego w naszej grupie równie bardzo cenimy młodych i utalentowanych ludzi, który wspierają nasze działy R&D. W sumie w grupie zatrudniamy blisko 200 osób.

Kompleksowa realizacja obiektów handlowych

Jedna z naszych spółek od lat zajmuje się kompleksową realizacją obiektów handlowych w kraju i za granicą dla Aldi, Lidl, Jeronimo Martens, McDonald’s, Polo Market, Orlen czy Grupy Lotos. Pod względem liczby tego typy projektów, zrealizowanych od zakupu gruntu po oddanie gotowego obiektu lub dalszą komercjalizację, jest numerem jeden w Polsce.

Automaty vendingowe

Jeśli kiedykolwiek jadłeś lody z automatów stojących w obiektach IKEA, to z całą pewnością były to maszyny dostarczone przez naszą grupę.

Systemy elektroniczne specjalnego przeznaczenia

Projektujemy i produkujemy systemy elektroniczne i automatykę specjalnego zastosowania, która na co dzień pracuje w kopalniach miedzi, węgla oraz soli na całym świecie. Systemy nasze były wykorzystywane na przykład przy budowie warszawskiego metra.

Narzędzia do sprzedaży lub sprzedaż reklamy w obiektach handlowych

W grupie zajmujemy się również sprzedażą i zarządzaniem reklamą w obiektach handlowych. Jeśli Klient preferuje samodzielną sprzedaż reklam, przez lokalną administrację obiektu, dostarczamy dedykowanych narzędzi online do samodzielnego zarządzania tego typu sprzedażą. Jeśli chcesz zwiększyć „marketing incomes” w swojej galerii handlowej, zoptymalizować ofertę reklamową i wykorzystać wszystkie możliwości — sprawdź nasze know-how i wyniki jakie możemy dla Ciebie osiągnąć.

Sieć ekranów LED oraz reklamy w wielkim formacie

W ramach grupy dysponujemy własną siecią outdoorową klasy premium. Posiadamy zarówno nośniki w wielkim formacie, backlighty oraz system ekranów LED najnowszej generacji. Wszystkie zlokalizowane w strategicznych miejscach, na najważniejszych skrzyżowaniach centrum miasta, z długim czasem ekspozycji reklamy.

Przeglądasz stronę i już masz do nas pytania?

Podziel się nimi od razu.

  +48 530-981-875   |     kontakt@sigmainnovations.pl
Formularz kontaktowy